پنج‌شنبه , 21 اکتبر 2021
خانه / صفحه نخست / در باره مطب دکتر جهانگیر تقی پور

در باره مطب دکتر جهانگیر تقی پور

دکتر جهانگیر تقی پور
جراح و جراح زیباسازی (کاسمتیک سرجن) از انگلیس
عضو کالج های سلطنتی جراحان انگلیس و اسکاتلند (فلوشیپ)
عضو سابق هیئت ممتحنه امتحانات تخصصی جراحی در کالج های سلطنتی جراحان بریتانیا و ایرلند
بورد تخصصی دانشنامه جراحی عمومی ایران

در باره مطب دکتر جهانگیر تقی پور

مطب دکتر جهانگیر تقی پور با مساحت بیش از 350 متر مربع در طبقه چهار مجتع مهرگان نبش کوچه شش خیابان عفیف آباد شیراز تلفن: 07136292999 آماده خدمت به کسانی است که در پی بهتر کردن شکل و شمایل خویش هستند.

دکتر جهانگیر تقی پور با توجه به تجربه شخصی خویش در داخل و خارج ایران عقیده دارد که یکی از بهترین مکان های درمانی از نظر امکانات ایمنی برای مصرف کنندگان (بیماران) در ایران تهیه دیده است که حداقل یکی از بهترین “مکان های پزشکی مناسب برای عمل های جراحی” خارج از محیط با خطر بیمارستان های ما که دارای میکروب های مقاوم به آنتی ییوتیک های محتلف هستند از اواخر سال 1395 مهیا دیده است.

مطب دکتر جهانگیر تقی پور دارای دو اطاق عمل جراحی با امکانات ایمنی مانند لوله کشی اکسیژن نیتروس و هوا و ریکاوری و اطاق ها و امکانات دیگر است


• برای گرفتن وقت ملاقات با دکتر جهانگیر تقی پور می توانید از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر بجز جمعه ها با تلفن های مطب:
07136292999 و 07136293999
تماس بگیرید.
آدرس: شیراز، خیابان عفیف آباد نبش کوچه شش ساختمان مهرگان طبقه چهار دکتر جهانگیر تقی پور

تماس با ما از راه دور از طریق رسانه های اجتماعی و ایمیل هم امکان دارد
• تل گرام
09173434640
• واتس آپ
• 09173434640
• ایمیل
info@drtaghipour.ir

خواهشا توجه داشته باشید که ما در مورد موضوعات زیباسازی (کاسمتیک) می توانیم به شما کمک کنیم. برای هرگونه بیماری جسمی و یا روحی بخصوص چنانچه وضعیت فرد بیمار حالت اضطراری دارد از طریق سرویس های امدادی یا مراجعه به نزدیکترین درمانگاه و اورژانس بیمارستان برای درمان بیمار کمک بخواهید.

 

تمام تماس های بیمار – پزشک طبق استانداردهای پزشکی محرمانه خواهند بود

 

نظر کارشناسی توسط دکتر جهانگیر تقی پور
دکتر جهانگیر تقی پور تجربه دارد که در مورد ارزیابی جراحی های قبلی شما به وسیله جراحان دیگر نظر کارشناسانه مستقل خود را ابراز کند ولی برای درک بهتر وضعیت و کمک به شما احتیاج به اطلاعات کافی از جمله گزارش عمل جراحی قبلی و پرونده کامل بیمار که شامل نتایج آزمایشگاهی و عکس برداری و رادیوگرافی و اسکن می باشد دارد.
دکتر جهانگیر تقی پور به عنوان یکی از کارشناسان مورد اعتماد برای بیش از پانزده سال در تمام مراحل سیستم قضایی انگلیس و ولز نظر مستقل کارشناسی خود را به صورت گزارش و یا حضور در دادگاه برای کمک به قضات برای تصمیم گیری ابراز می نمود.
دکتر جهانگیر تقی پور توصیه می کند که چنانچه بعد از عمل جراحی به وسیله ی جراح دیگر دچار اشکال شده اید بهتر است که به همان جراح در مرحله اول مراجعه کنید چون او می داند چه عملی کرده است و جراحان هم کمک خواهند کرد چون وظیفه اخلاقی و حرفه ای آنها ایجاب می کند که به شما کمک کنند.

درباره دکتر تقی پور

دکتر جهانگیر تقی پور فلوشیپ و عضویت کالج های سلطنتی جراحان انگلیس و اسکاتلند General & Cosmetic Surgeon Member of the Royal College of Surgeons of England & Fellow of the Royal College of Surgeons of Edinburgh, Scotland Former Member of the Panel Of Examiners at the Royal Colleges of Surgeons of the UK & Ireland