دوشنبه , 29 نوامبر 2021
خانه / خدمات زیباسازی و درمانی / روش های زیباسازی بدون عمل جراحی

روش های زیباسازی بدون عمل جراحی

روش های زیباسازی بدون عمل جراحی
دکتر جهانگیر تقی پور
روش های زیباسازی کم تهاجمی و کم خطر در طول دهه گذشته بطور روز افزونی مورد استفاده قرار گرفته است چون زیباسازی بدون عمل جراحی دارای مزیت های ذیل است:
الف: زیباسازی بدون متوسل شدن به عمل جراحی مثلا با تزریق بوتاکس و ژل دارای عوارض کمتر است.
ب: زیباسازی بدون عمل جراحی در دست متخصص زیباسازی وارد می تواند طبیعی جلوه کند. گرچه عمولا اثرات درمان های زیباسازی بدون عمل جراحی نتایج زیباسازی محدود و ناپایدار دارند.
پ: زیباسازی بدون عمل جراحی قابل دسترس برای تمام طبقات جامعه است چون در اغلب سالن های آرایش و مراکز زیبایی وجود دارند و در اغلب اوقات از نظر قیمت ارزانتر از عمل جراحی هستند.
متاسفانه درمان های زیباسازی بدون عمل جراحی بوسیله افراد مختلف و در مکان های مختلف عرضه می شوند که بهتر است قبل از استفاده از هر نوع درمان زیباسازی بدون جراحی حداقل به نکات ذیل توجه شود:
1. قبل از دریافت درمان های زیباسازی غیر جراحی بهتر است که در مورد تجربه فردی که درمان را به شما می دهد و محصولی یا دارویی که استفاده می کند.
2. در مورد وسایلی که استفاده می شود و مکانی که در آن درمان داده می شود توجه کنید که بوسیله آنها عفونتی به شما منتقل نشود.
3. چنانچه از هر نظر خوشحال نیستید تن به درمان ندهید.
4. محصول دارویی و غیره را در بسته اصلی و قبل از باز شدن ببینید و به اطلاعات روی آن توجه کنید و مشخصات آنرا بردارید که چنانچه بعدا پزشک دیگری را دیدید به او بگویید و تاریخ مصرف آن توجه کنید.
5. در باره محصول مورد نظر و عوارض احتمالی آن به پرسید. همچنین آیا روش دیگری برای درمان شما وجود دارد.
6. اثر درمان چقدر طول می کشد و چنانچه از نتیجه نهایی راضی نباشید چکار باید بکنید.
ما نیز چند درمان زیباسازی بدون عمل جراحی که عقیده داریم مکمل عمل های چرا حی زیباسازی  هستند عرضه می کنیم. ما وظیفه انسانی و درمانی خودمان را خیلی جدی گرفته و به همه مصرف کنند گان این سرویس قول می دهیم که:
الف: کسی که شما را درمان می کند دارای مدارک تحصیلی و آموزشی واقعی است و با بازآموزی پیشرفتهای علمی آشنا هستند.
ب: محصولات و وسایل پزشکی که ما استفاده می کنیم  تا اندازه یی که تحت کنترل ماست واقعی و با اصول و استاندارد و پروانه پزشکی ساخته شده اند و بطور صحیح انبار و مرتبا باز بینی و در صورت احتیاج تعمیر شده اند.
پ: محیط ما تمیز و دارای امکاناتی است که بدون خطر و با ایمنی بالا بتواند بیماران را درمان کند.
در حال حاضر درمان های زیباسازی (کاسمتیک) ذیل را عرضه می شود:

•    لیزر – لایه برداری چین و چروک پوست به وسیله سیستم کربن دی اکسید لیزر با کیفیت خوب…

•    کمیکال پیل – انواع کمیکال پیل برای لایه برداری از پوست …

•    بوتاکس، دیسپورت و ماس پورت …

•    ژل های مختلف (فیلر)…
•    تزریق چربی همگون به صورت …

درباره دکتر تقی پور

دکتر جهانگیر تقی پور فلوشیپ و عضویت کالج های سلطنتی جراحان انگلیس و اسکاتلند General & Cosmetic Surgeon Member of the Royal College of Surgeons of England & Fellow of the Royal College of Surgeons of Edinburgh, Scotland Former Member of the Panel Of Examiners at the Royal Colleges of Surgeons of the UK & Ireland