یکشنبه , 28 نوامبر 2021
خانه / زیباسازی تنه بدن / زیباسازی تنه بدن

زیباسازی تنه بدن

زیباسازی تنه بدن

  • راضی بودن از شکل ظاهری بدن در بالا بردن اعتماد بنفس و شاید برروی موفقیت فرد در اجتماع اثر مثبت داشته باشد.
  • برداشت های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و روانی ما معیارهای روانی عاطفی بین جسم و روح ما را تعیین می کند گرچه اثرات مد و در عصر اینترنت تبلیغات و رسانه ها  را هم نمی توان نادیده گرفت.
  • بطور کلی زیبایی بدنی انسان ترکیبی از کیفیت های شکل و فرم ظاهری فرد است که به طبع و ذائقه بیننده خوش آید. بنابراین زیبا بودن بدن نمی تواند تنها در زیبایی پوست خلاصه شود، بلکه اساس زیبا بودن بدن در برقرار بودن “تناسب” اجزا بدن میسر است و شکی نیست که متناسب بودن تنه و اندام های بدن هر فرد نیز بستگی به پایداری و استوار بودن “سلامت” جسمی و فکری او دارد.
  • در حقیقت می توان گفت که “زیبایی” عمیقا از داخل بدن شروع می شود که با پیروی از رژیم غذایی سالم و طبیعی و ورزش می توان به اندامی متناسب و زیبا و تنی سالم رسید.
  • متاسفانه در عمل، عوامل ارثی ژنتیکی و عوامل محیطی بر وقف مراد و تحت کنترل حداقل عده یی از ما نیستند و برروی بدن ما اثرات معکوس دارند که در نتیجه با استفاده از سرویس های خدا دادی جراحان زیباسازی (کاسمتیک سرجنز) می توان به برقراری تناسب بین اعضا بدن کمک کرد.

 

درباره دکتر تقی پور

دکتر جهانگیر تقی پور فلوشیپ و عضویت کالج های سلطنتی جراحان انگلیس و اسکاتلند General & Cosmetic Surgeon Member of the Royal College of Surgeons of England & Fellow of the Royal College of Surgeons of Edinburgh, Scotland Former Member of the Panel Of Examiners at the Royal Colleges of Surgeons of the UK & Ireland

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.